essalamü aleyküm

arkadaşlar ciğerlerim yanıyor.günlerdir dua ve hatimler yapıyoruz.bloga yazı eklemek değil açmayı bile düşünemedim.gördümki arkadaşlarbayağı eklemeler yapmışlar.ben birşey eklemeyeceğim. boykotu zaten yıllardıryapıyoruz rabbimin izniyle…

şu vakitler dua zamanıdır dostlar. hatimler yapalım .kuran hatmi kelimei tevhit yapalım. nasrunminallah ve fethun garip ayetini çok okuyalım.

ciğerim yanıyor dedimçünkü HOCAMDA mavimarmara gemisinde …ve şu an tutuklu….bütün ömrünü ümmeti muhammed için vakfeden bir insan .helal gıda için çok çaba sarfedip çeşitli fabrikalar kurarak alternatif seçenekler sundu.ve dönmeyi reddediyor HOCAM sonuna kadar direneceğini söylüyor.Yaratanına kurban olduğum HOCAM bütün dervişlerin senin ve sizin için duada.gönlümüz sizinle……….

Categories: Yazılar

5 Responses so far.

 1. Aynur dedi ki:

  o geminin içindeki her bir nefer biz müslümanlar için çok değerli çünki onlar bizim yapamadığımızı yapmaya gittiler bizlerin de onlar için tek yapabileceğimiz dualar dualar dualar bloğumda canım arkadaşlarımla okuduğumuz cüzlerden oluşan hatimi orada şehit olanlara hediye ettik dün duası yapıldı hemde Harem’i şerif te Allah hocanızın da diğer gönüllü kardeşlerimizinde yar ve yardımcısı olsun Aysun cuğum Rabbim o vicdan yoksunu İsraili de yerle bir etsin inşaallah

  • ebrarsueda dedi ki:

   aynurcum rabbim hatminizi dualarınızı kabullerin en güzeliyle kabul buyursun inş .en çokta haremi şerifte bağışlanmasına sevindim . şu an itibariyle hayırlı bir haber aldık .hocam ve diğer mücahit kardeşlerimizdönüş yolundaymış .inş hayırlısıyla gelirler.

 2. Cahide dedi ki:

  Canım ablacım derdin derdimdir.Bu hepimizin yürek yarası.Yeni aldığımız bir haberle umutlandık.Kafir düzen hepsini serbest bırakacağını açıklamış.İnşallah en kısa zamanda bekliyoruz.Dualarımız onlar için.
  Rabbim kafir düzenleri en tez zamanda KAHHAR ismiyle kahreylesin inşaallah…

 3. ebrarsueda dedi ki:

  cahidem dertlerimiz ortak.şimdi müjdeli bir haber aldık .hocam aramış dönüş yolunda olduklarını söylemiş.rabbim hayırlısıyla gelmelerini nasip etsin inş.

 4. Aynur dedi ki:

  sağ salim gelmişlerdir inşaallah kahraman insanlar

Yanıt Bırak


Son Tarifler

Önceki Lezzetler

cevizli çiğköfte

Tarih Mar - 12 - 2012

0 Yorum

un helvası(zencefil zerdeçal ve...

Tarih Mar - 12 - 2012

un helvası(zencefil zerdeçal ve cevizli) için yorumlar kapalı

Seçtiklerim